Menu

Wyjściowe spodnie dresowe – jak je nosić?

31 grudnia 2018 - Spodnie
Wyjściowe spodnie dresowe – jak je nosić?

Mimo, że spodnie dresowe większości z nas kojarzą się ze sportem albo strojem domowym, coraz więcej mężczyzn zakłada je na co dzień. Oczywiście stworzenie ciekawej stylizacji z wykorzystaniem spodni dresowych wcale nie jest takie łatwe, jak może się wydawać. Jak zatem należy je nosić?

Z czym zestawić dres?

Oczywiście w tym wypadku dużo zależy od rodzaju męskich spodni dresowych, jakie wybierzemy. Warto stawiać na proste formy, wystrzegajmy się spodni z dużymi nadrukami, najlepiej, żeby były dopasowane, obecnie takich fasonów w sklepach nie brakuje. Decydując się na założenie dresu, należy stawiać na luźne, miejskie stylizacje. Spodnie męskie dresowe dobrze współgrają z gładkimi t-shirtami, skórzanymi lub dżinsowymi kurtkami czy sportową marynarką. Decydując się na taką stylizację najbezpieczniej będzie włożyć buty sportowe, to najlepsze rozwiązanie.

Materiał spodni dresowych

Jeżeli decydujemy się chodzi w spodniach dresowych na co dzień, warto kupić dres z grubej bawełny. Najlepiej sprawdzą się modele wykonane w 100% z bawełny, choć warto mieć na uwadze to, że poszczególne materiały mogą się od siebie różnić jakością. W tym wypadku cena nie zawsze idzie w parze z jakością, choć trzeba przyznać, że droższe spodnie z pewnością będą wykonane z lepszej bawełny.

W jakim kolorze?

Najlepiej zdecydować się na zakup spodni męskich dresowych w stonowanym kolorze. Doskonale sprawdzi się czerń, granat, różnego rodzaju szarości, spodnie w tych kolorach będzie można bez większych problemów zestawić z innymi ubraniami.