Menu

Ile kosztują dresy dla dziewczynek?

11 czerwca 2020 - odzież
Ile kosztują dresy dla dziewczynek?

Każda mama kupuje swojej córce przynajmniej dwa, trzy komplety dresów, które są wygodne i ładne. Taki dres sprawdza się podczas zabaw na dworze, w przedszkolu, w domu oraz na wyjazdach rodzinnych. Ponadto, można go znaleźć prawie w każdym sklepie, który oferuje odzież dla dzieci. I tu pojawia się pytanie: ile kosztuje taki dres dziewczęcy?

Ile kosztują dresy dla dziewczynek?

Dresy dla dziewczynki można kupić zarówno u znanych na całym świecie sportowych marek, które specjalizują się w tego typu asortymencie, u projektantów tworzących modną odzież dziecięcą oraz w typowych sieciówkach oraz w butikach z takim asortymentem. W ostatnim czasie można zaobserwować także wzrost sklepów internetowych, w których to coraz więcej osób oferuje mamom kolorowe, oryginalne i bardzo unikatowe dresy dla dziewczynek i to w atrakcyjnych cenach. W takich miejscach komplety kosztują zazwyczaj od 60 zł do 120 zł.

dresy dla dziewczynki

Miłość od pierwszego wejrzenia

Dziewczynki lubią wyglądać ładnie, dlatego też chętnie ubierają kolorowe ubrania. Jeszcze lepiej, gdy na nich znajdują się ich ulubione postaci z bajek, ciekawe przedmioty czy wyjątkowe wzory. Projektanci odzieży dziecięcej wychodząc maluchom naprzeciw tworzą dresy dla dziewczynki z motywem księżniczek, zwierzątek z bajek czy też w typowo dziewczęce wzory jak np.: serduszka, kwiatki, gwiazdki itp. Zdecydowanie dominują kolory radosne i intensywne – róż, fiolet, czerwień i pomarańczowy. Taki elegancki dres niewątpliwie powinna mieć w swojej szafie każda dziewczynka.