Menu

Dobry i solidnie wykonany polar roboczy?

15 listopada 2021 - odzież
Dobry i solidnie wykonany polar roboczy?

Odzież robocza często wykorzystywana jest w przedsiębiorstwach. Niektórzy mają od ręką ubrania na każdą porę roku. Takie osoby, które na co dzień pracują w warunkach chłodniczych, muszą zostać wyposażone m.in. w dobry polar roboczy. Jest to taki element garderoby, który z góry powinien zapewnić pracodawca.

Który polar będzie najlepszy?

Może nie wszyscy są tego świadomi, ale polar polarowi nierówny. Warto wiedzieć z jakich materiałów są one wykonane, aby wiedzieć, który polar roboczy dostępny na BHP-Gabi.plbędzie tym najbardziej odpowiednim. Do wyboru jest polar 100g/m2. Czy nadaje się on do pracy w warunkach chłodniczych? Jeżeli temperatura jest bardzo niska, to nie. Najczęściej jest to ubranie, które zakładane jest na wierzch, jako pierwsza warstwa ubrania lub pod spód grubszej kurtki. W sklepach można również otrzymać polar o gramaturze 200g/m2. Jak łatwo się domyślić, są one nieco grubsze od poprzedników. Na dodatek posiadają one wysoki kołnierz, który w jeszcze lepszy sposób chroni człowieka przed zimnem.

Najgrubszy polar do pracy

Najgrubsze polary to te o gramaturze 300g/m2. Można być pewnym tego, że są to takie elementy garderoby, które bardzo mocno grzeją. Są ciężkie, ale tylko dzięki temu można być pewnym tego, że żadne zimno nikomu nie będzie straszne. Warto również dodać, że są to polary, które są uszyte w naprawdę solidnych materiałów, będących w stanie nawet długo wytrzymać. Nawet wielokrotne pranie. Często noszone są one już bez dodatkowej kurtki, ponieważ zapewniają tak dużą ilość ciepła.