Menu

Kamizelki męskie – z czym je nosić?

28 kwietnia 2019 - Odzież męska
Kamizelki męskie – z czym je nosić?

Z czym nosić kamizelki męskie, by było modnie, wygodnie i efektywnie? Jak umiejętnie łączyć ją z innymi elementami garderoby mężczyzny?

Kamizelki męskie – o tym warto pamiętać kiedy je zakładamy

Kamizelka męska to jedna z części garderoby, która przez wiele lat była zapomniana. Obecnie na nowo wraca do łask i staje się modna. Wiąże się to z faktem, że jest elegancka i stanowi formalne ubranie, nadające się na wiele okazji.

Wybierając kamizelki męskie warto wiedzieć, że pasują do nich różne stylizacje, począwszy od  casualowych i w miejskim stylu, aż po te eleganckie, przeznaczone na szczególne okazje.

Z czym łączyć męskie kamizelki?

Kamizelki warto łączyć ze spodniami i marynarką w takim samym kolorze. Można wybrać kamizelkę w nieco jaśniejszym kolorze, co podkreśli indywidualizm całej stylizacji i sprawi, że będzie wyglądać nowocześnie i odważnie. Taka wersja składająca się z trzech części sprawdzi się w trakcie oficjalnych wyjść, wesel, bankietów itp.

Inna wersja stroju z kamizelką męską

W wersji nieco odważniejszej i zdecydowanie bardziej współczesnej kamizelkę łączy się  z koszulą i spodniami typu chino. Obecnie uważa się, że jest to jeden z najbardziej popularnych trendów wśród mężczyzn, którzy lubią kamizelki. Powoduje, że stylizacja wygląda efektywnie, wyróżnia się na tle innych i sprawia, że podkreśla się indywidualizm i zabawę modą. Z drugiej strony jest niezwykle swoboda, dlatego sprawdza się w trakcie mniej oficjalnych wyjść, kiedy chcemy być eleganccy, ale bez przesady.

Kup kamizelki męski tutaj