Menu

Jakie kowbojki wybrać?

10 lutego 2022 - Obuwie
Jakie kowbojki wybrać?

Kowbojki damskie to popularny model obuwia, który charakteryzuje się przede wszystkim wygodą, uniwersalnością, jak i ponadczasowością. Można je nosić przez cały rok bez względu na wysokość cholewki. Najważniejsze, aby odpowiednio dopasować je do pozostałych elementów stylizacji. W ten sposób mogą stanowić uniwersalny dodatek zarówno do letnich, jak i zimowych zestawień.

Kowbojki – idealne na każdą pogodę

W okresie zimowym kowbojki świetnie prezentują się w zestawieniu z białym futerkiem. Natomiast latem z lnianą koszulą. Dostępne są modele na płaskiej podeszwie, jak i na obcasach, dzięki czemu można dopasować ich wygląd do własnych upodobań. Ten model obuwia wciąż zajmuje wysoką pozycję i cieszy się ogromną popularnością nie tylko w świecie scenicznym, ale również na ulicach.

Kowbojki damskie – stylizacje inspirowane Dzikim Zachodem

Kowbojki damskie doceniane są przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność. Łączenie ich w stylizacje jest proste, zwłaszcza że pasują na każdą porę roku. Czarne kowbojki na obcasie idealnie pasują do prostych jeansów, beżowej narzutki i futerka. Jesienią świetnie komponują się z trenczem oraz kapeluszem czy ramoneską. Nie trzeba z nich wcale rezygnować latem. Światowe trendy wskazują, że najlepiej zestawić je wtedy z białą sukienką, tworząc stylizację inspirowaną stylem boho. Ten model obuwia dostępny jest w różnych fasonach, kolorach czy z ciekawymi dodatkami, szczególnie frędzlami. Ogromną popularnością cieszy się obuwie z printami zwierzęcymi.