Menu

Kurtka damska przejściowa – must have każdej eleganckiej kobiety

21 października 2021 - Kurtki, odzież, Zakupy
Kurtka damska przejściowa – must have każdej eleganckiej kobiety

Kurtka damska to niezbędny element damskiej garderoby. Na jesień konieczna jest kurtka sportowa, w której można wyskoczyć na weekend z przyjaciółmi, jak i elegancka, która będzie odpowiednia do pracy. Jak wybrać kurtki jesienne?

Na spacer i do pracy

Parki to modne kurtki damskie, które już kilka lat temu zawojowały nasze ulice. Jeszcze do niedawna parki występowały w jednokolorowych wersjach. Dziś można już znaleźć kurtki damskie, które mają wyjątkowo interesujące wzory.  

Modne kurtki damskie we wzory są wyjątkowo kolorowe i radosne. Kwiatowe motywy występują na kurtkach najczęściej można również znaleźć wzory miast czy printy zwierzęce.

Bardzo ciekawe są kurtki damskie, które są dwustronne. Z jednej strony kurtka jest jednokolorowa z drugiej ma interesujący wzór. Jest to propozycja dla kobiet, które lubią urozmaicenie.

Parka świetnie pasuje do jeansów, które można łączyć z ciepłym swetrem lub bluzką koszulową. Do takiego zestawu świetnie pasują wygodne sneakersy, a w chłodniejsze dni buty trekkingowe.

Elegancja w angielskim stylu

Kurtki pikowane to kolejna propozycja dla pań, które nawet jesienią i zimą nie chcą rezygnować z modnego i eleganckiego wyglądu.

Wybierając najmodniejsze kurtki damskie mamy ogromne możliwości. Kurtki dostępne na stronie Dstreet są krótkie, kończąc się na połowie uda, ale można również zdecydować się na kurtkę, która jest długa i przypomina pikowany płaszcz.

Kurtka damska pikowana może mieć bardzo różnorodnie rozłożone pikowanie. Należy na to zwrócić uwagę, szczególnie gdy nasza figura odbiega od ideału.

Panie o zaokrąglonych kształtach powinny wybierać kurtki damskie o skośnym pikowaniu. Warto również zwrócić uwagę na kurtki, które są taliowane. Dzięki temu sylwetka będzie wydawała się bardziej filigranowa.

Modne kurtki damskie przedłużane warto wybierać z paskiem. Dzięki temu można uzyskać wcięcie w tali, które optycznie wyszczupli sylwetkę.

Przejściowe kurtki damskie to niezbędny element stylizacji. Są idealne na wczesną jesień oraz wiosnę, gdy temperatury są bardzo zmienne. Są to kurtki lekkie, a jednocześnie ciepłe, co daje duży komfort użytkowania.