Menu

Jak mężczyzna powinien dopasować bluzę do sylwetki, by korzystnie się w niej prezentować?

9 listopada 2019 - Bluzy
Jak mężczyzna powinien dopasować bluzę do sylwetki, by korzystnie się w niej prezentować?

Panowie muszą mieć świadomość, że jednym z kryteriów wyboru bluzy powinna być ich sylwetka. Obecnie bluzy są postrzegane jako element codziennej stylizacji, warto zatem prezentować się w niej możliwie najkorzystniej.

Jak powinni dobierać bluzę szczupli mężczyźni?

Panom posiadającym szczupłą sylwetkę rekomendowane jest kupowanie bluz z wyrazistymi, dużymi nadrukami. Najlepszy efekt będzie wtedy, gdy napis lnie tylko będzie znajdował się w górnej części ubrania, ale również rozszerzał się w kierunku ramion. W ten prosty sposób sylwetka mężczyzny będzie optyczne prezentowała się na szerszą w barkach.

Jakie bluzy Prosto powinni nosić panowie z dodatkowymi kilogramami?

Mężczyzną z taką sylwetką styliści zalecają zakładanie bluz o wydłużonym kroju. Egzamin doskonale zdadzą tunikowe kroje. Efekt końcowy może zostać dodatkowo podkreślony, jeżeli mężczyzna podejmie decyzję o założeniu bluzy męskie Prosto w ciemniejszych barwach bez dodatkowych nadruków. W ten sposób sylwetka będzie optycznie wyszczuplona.

Czy bluza Prosto może maskować wady sylwetki?

Panowie nie zdają sobie sprawy, że odpowiednio dobrana bluza jest w stanie zamaskować wady sylwetki, do których należy zaliczyć np. opadające ramiona. Mężczyznom mającym taki problem styliści rekomendują założenie luźniejszych ubrań. Nie można jednak przesadzać. Bluza nie powinna być zbyt długa. Mężczyzna nie będzie się wtedy prezentował korzystnie. Należy dobrać wielkość bluzy z głową.