Menu

Do czego zakładać bluzy damskie z kapturem?

27 listopada 2020 - Bluzy, odzież
Do czego zakładać bluzy damskie z kapturem?

Bluzy damskie są bardzo uniwersalne. Są to ubrania casualowe i sportowe. Można nosić je na co dzień oraz do uprawiania wielu dyscyplin sportowych trenowanych na świeżym powietrzu. Z czym je nosić, by prezentowały się najlepiej?

Z jegginsami

Jegginsy to legginsy przypominające jeansy. To ciekawy mariaż pomiędzy tymi dwoma rodzajami bardzo popularnych spodni. Są one obcisłe i pięknie podkreślają sylwetkę. Dobrym uzupełnieniem dla nich może być bluza damska z kapturem. Z racji tego, że spodnie są obcisłe, a bluza jest luźna, tworzą one ciekawy i wygodny duet. Z racji tego, że jegginsy na pierwszy rzut oka przypominają jeansy, to nie używa się ich do uprawiania sportu, ale po prostu do chodzenia. Zestaw złożony z nich i z bluzy z kapturem można założyć na spacer z psem, swobodną randkę, do pracy i do szkoły. To zwyczajny strój, który jest w pewnym sensie nowoczesną, casualową klasyką.

Ze spodniami do biegania

Bluzy z kapturem damskie świetnie będą wyglądały w połączeniu ze spodniami do biegania. To sportowy look, w którym bardziej niż o estetykę chodzi o wygodę użytkowania. Bluza z kapturem doskonale nadaje się do biegania i uprawiania w niej sportu. W połączeniu ze sportowymi spodniami wydaje się ona bardzo na miejscu. Nie trudno jest też znaleźć bluzę i spodnie, które pasowałyby do siebie i wyglądały jak komplet. Często też takie zestawy rzeczywiście są sprzedawane jako komplet przygotowany przez producenta. To nieśmiertelny duet, który umożliwia trenowanie w outdoorze w ubraniach, które wyglądają po prostu dobrze.