Menu

Bluzy męskie nadal popularne

12 marca 2019 - Bluzy
Bluzy męskie nadal popularne

Jednym z ulubionych elementów garderoby wielu mężczyzn są bluzy. Są ładne i wygodne. Trzeba jednak wiedzieć, że bluza bluzie nie równa. Istnieje wiele fasonów męskich bluz. Każdy z tych fasonów pasuje na inną okazję.

Różne fasony bluz męskich

Wystarczy przejrzeć różne kolekcje bluz męskich, aby szybko zorientować się nie jest to element garderoby o jednym fasonie. Bluzy różnią się od siebie. Wystarczy tu choćby wymienić bluzy z kapturem lub bez kaptura, bluzy dresowe, bluzy z kieszeniami czy kołnierzem czy bluzy z różnego rodzaju nadrukami. Dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Częste błędy przy wyborze bluzy

Wybierając bluzę męską Dstreet należy jednak wystrzegać się kilku błędów. Wielu panów popełnia błąd polegający na tym, że wybiera bluzę zbyt szeroką. Wydaje im się, że w takiej bluzie wyglądają lepiej. Nie zawsze jednak tak jest. Oczywiście bluza musi być luźna, ale z drugiej strony nie może tworzyć efektu worka. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby zwracać uwagę na ściągacze. Dzięki nim możliwe jest dopasowanie bluzy do swojej sylwetki. Trzeba także pamiętać o tym, że w trakcie noszenia bluzy i wraz z upływem czasu ściągacze staną się bardziej luźne.

Dla kogo bluza?

Niezależnie od fasonu bluzy męskie są uniwersalne. Oznacza to, że śmiało nosić mogą jest panowie niezależnie od wielu. Bluza to idealny element garderoby dla młodzieży jak i dla panów w średnim wieku. Spokojnie bluzę można założyć na spacer czy na wspólne wyjście ze znajomymi. Wszystko oczywiście zależy od odpowiednio dobranego fasonu bluzy.