Menu

Udany wieczór w przepięknej wieczorowej bluzce!

7 września 2020 - Bluzki
Udany wieczór w przepięknej wieczorowej bluzce!

Dziś elegancki wieczorowy strój to już nie tylko elegancka sukienka. dziś można włożyć piękną wieczorową bluzkę i dobrać odpowiednie spodnie lub spódnicę. Takie zestawy dają kobiecie więcej możliwości kombinacji strojów.

Czerń czy czerwień?

Wybór koloru stroju wieczorowego jest niezwykle istotny. Jeśli chodzi o eleganckie bluzki damskie wieczorowe, to najczęściej był to wybór (tak jak w przypadku sukienek) pomiędzy czernią a czerwienią. Okazuje się, ze od kilku lat wśród wieczorowych kreacji króluje granat. Jest nawet nazywany „nową czernią”. Granatowe bluzki prezentują się niezwykle pięknie zarówno w wersji minimalistycznej, jak i bogato zdobionej. Należy jednak pamiętać, aby wybierać fason bluzki odpowiedni do typu sylwetki, aby nie deformować kształtów kobiety, ale delikatnie i właściwie je podkreślać. Każda kreacja powinna podkreślać kobiece atuty, a tuszować ewentualne niedoskonałości.

Czy bluzka wieczorowa musi być gładka?

Piękne, eleganckie bluzki damskie wieczorowe nie muszą być wykonane z gładkich, pozbawionych wzorów tkanin. Obecnie szalenie modne są wzory zwierzęce, na przykład „zebra”. Każdy sezon odzieżowy niesie nowości w kwestii printów na bluzkach wieczorowych. Warto więc śledzić nowości, wtedy nie popełnimy gafy „modowej”. Najczęściej spotykane nadruki na tkaninach wieczorowych to:
– wzory kwiatowe,
– srebrne lub złote nadruki (najczęściej geometryczne drobne wzory),
– wzory zwierzęce.

Wygodne i eleganckie bluzki damskie wieczorowe można znaleźć na Lacoco.pl.