Menu

Ładna odzież firmowa? Czy to możliwe?

19 stycznia 2021 - Bluzki
Ładna odzież firmowa? Czy to możliwe?

Pojęcie produkty BHP jest bardzo szerokie. Zawsze w skład oferty BHP wchodzi wszystko to co powinno zabezpieczać i chronić pracownika na przeróżnych stanowiskach pracy. Najczęściej jest to odzież ochronna, która ułatwia pracę, chroni i zabezpiecza przed danymi warunkami atmosferycznymi. Do oferty odzieży dodać jeszcze należy różnego rodzaju akcesoria BHP, środki dezynfekujące i czyszczące.

Odzież ochronna

Każdy pracownik na każdym stanowisku pracy musi otrzymać zestaw odzieży ochronnej. Taka odzież ma go chronić i zabezpieczać oraz chronić także jego odzież osobistą. Dlatego produkty BHP firmy Hanes to koszulki w typie t – shirt, bluzy, spodnie, kamizelki ostrzegawcze, kombinezony.
Ubrania ochronne to ochrona pracownika, ale i także jego komfort.

koszulki hanes

Powinny być one bardzo dobrze dopasowane, tak by ani nie krępować ruchów ani nie być zbyt za duże. Dlatego w tego typu ofercie ubrania są wykonane z bardzo wysokogatunkowej bawełny oraz z materiałów ochronnych, które nie przepuszczają wilgoci. Proponowana jest także odzież specjalistyczna dla spawaczy czy malarzy.

Odzież firmowa brandowa

Do serii innych produktów BHP należą kamizelki oraz różnego rodzaju pasy zabezpieczające, kaski, rękawice ochronne, pasy monterskie, buty robocze, środki czystości czy też środki do dezynfekcji.
Do szczególnej kategorii należą też produkty chroniące głowę. W tej kategorii obok kasków wyróżnić można: przyłbice, maski, okulary, gogle czy akcesoria chroniące słuch, jak na przykład różnego rodzaju specjalistyczne słuchawki.