Menu

Bluzki damskie – ich rodzaje i dla kogo?

2 marca 2019 - Bluzki
Bluzki damskie – ich rodzaje i dla kogo?

Kobiety uwielbiają różnego rodzaju bluzki. I jak już zaznaczono bluzki te są bardzo różne. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio nie dobierać. Inną bluzkę założy się do pracy, jeszcze inną na luźne spotkanie ze znajomymi. Warto zatem wiedzieć, jakie bluzki kobiety mają do wyboru.

Koszula damska

Pierwszym typem bluzki damskiej jest koszula. Jest ona oczywiście wzorowana na koszuli męskiej. To co je jednak różni to to, że koszula damska ma zupełnie inne zastosowanie. Mężczyźni zakładają koszulę, aby być eleganckim. Natomiast dla kobiet koszula ma podkreślić nieformalny charakter spotkania. Taką koszulę często noszą kobiety, które preferują sportowy tryb życia.

Bluzka dopasowana

Ten typ bluzki może śmiało być zarówno bluzką elegancją, jak i sportową. Charakteryzuje się tym, że idealnie dopasowuje się do kształtów ciała kobiety. Jest to idealny wybór zwłaszcza dla szczupłych kobiet.

Bluzka luźna

Jeśli kobieta nie jest zbyt zadowolona ze swojej figury wówczas bardzo dobry rozwiązaniem jest bluzka luźna. Tego typu bluzki damskie Dstreet mogą być rozpinane lub nie. Luźna bluzka bardzo dobrze tuszuje pewne krągłości w okolicach bioder oraz talii.

Bluzka z dekoltem

Niezwykle kobiecą bluzką jest bluzka z dekoltem. To idealny wybór dla tych pań, które chcą pochwalić się swoim biustem. Najczęściej ten typ bluzki ubierany jest na bardziej eleganckie przyjęcia. Mniej traktowana jest jako bluzka sportowa.

Jak widać panie mają w czym wybierać. Oznacza to, że każda kobieta z pewnością znajdzie idealną dla siebie bluzkę.