Menu

Najmodniejsze piżamy

16 października 2020 - Bielizna
Najmodniejsze piżamy

Moda piżamowa zmienia się co sezon. Raz modne są kratki, bajkowe wzory oraz mocne kolory, po czym to wszystko zostaje zastąpione pięknymi i delikatnymi tkaninami, które otoczone są koronkami i cyrkoniami. Panie uwielbiają różne piżamy i w wielu wersjach czują się bardzo dobrze. Jakiej piżamki nie powinno więc zabraknąć w szafie?

Piżamy Cornette – dopasowana, elegancka i unikatowa


Piżamy Cornette to ciekawe, efektowne i niezwykle modele, które zachwycają idealnym dopasowaniem do sylwetki, wygodą i bardzo dobrą jakością. By dobrze paniom spało się w konkretnym modelu, musi być on wykonany z dobrej bawełny lub mikrofibry, przewiewny oraz w miarę lekki. Zimą jednak bardziej jednak sprawdzają się cieplejsze wersje – flanele, polary są zdecydowanie tym, co najchętniej wybierają panie na długie, zimowe wieczory.

Efektowne modele, bardzo dobrze wykonane


Producenci starają się, by piżamy stanowiły część garderoby pań. Nie mogą więc być smutne, bezkształtne i bez wyrazu. Tym bardziej, że panie też są coraz bardziej wymagające w tej kwestii i wieczorami oprócz tego, że chcą czuć się komfortowo, zależy im również, by w danym modelu wyglądać pięknie i seksownie. I niekoniecznie musi być to model przezroczysty, wycięty i koronkowy. Efektowna piżamka może delikatnie podkreślać wszystkie kobiece atuty oraz posiadać kilak dodatków, które sprawiają, że panie wyglądają w nich subtelnie. Wszelkie perełki, cekiny, ozdobne guziki, hafty, naszywki są więc jak najbardziej mile widziane.