Menu

Koszule do karmienia – jakie są rodzaje?

4 maja 2020 - Bielizna
Koszule do karmienia – jakie są rodzaje?

Koszula nocna dla karmiącej mamy – must have czy zbędny wydatek? Takie pytanie zadaje sobie wiele przyszłych mam, które są na etapie kompletowania niezbędnego wyposażenia do szpitala na czas porodu. Warto inwestować w takie rozwiązanie? Kobiety, które okres karmienia mają już za sobą, są przeważnie zdania, iż zdecydowanie tak!

Dlaczego warto zdecydować się na koszulę do karmienia?

Powodów jest przynajmniej kilka. W pierwszej kolejności wypada wskazać na wygodę i łatwy dostęp do piesi, dzięki czemu głód malucha zawsze można zaspokoić natychmiast. W przypadku koszul tradycyjnych, aby dostać się do piersi, trzeba koszulę wysoko podwinąć. Koszule nocne do karmienia mają opracowane rozwiązania ułatwiające dostęp.

Jakie są rodzaje koszul do karmienia?

Wchodząc do sklepu z artykułami dla przyszłej mamy można z wrażenia złapać się za głowę. Wybór produktów imponuje! Dostępne są różnorodne rozwiązania, które przypasują kobietom o odmiennych gustach. Jedną z propozycji są nocne koszule do karmienia z kopertowym dekoltem. Górna część koszuli uszyta jest w tym przypadku na zakładkę, dzięki czemu pierś można wygodnie wyciągnąć. Koszula tego rodzaju będzie w sam raz dla kobiet o niewielkim biuście. Panie, która natura obdarzyła bardziej obficie lepiej poczują się w koszulach nocnych do karmienia, które mają odpinane ramiączka. Dzięki temu dziecko można nakarmić szybko i wygodnie. Warto spróbować!