Menu

Gorset niejedno ma imię

21 sierpnia 2019 - Bielizna
Gorset niejedno ma imię

Bielizna jest bazą do której można dobrać resztę odzienia. Dlatego tak ważne jest to, aby dostosować odpowiedni rozmiar oraz stylistykę do naszej sylwetki, która musi przecież prezentować się wyśmienicie pod każdym kątem. Gorset pomoże odsłonić w atrakcyjny sposób dekolt, unieść piersi, a także wyszczuplić ciało i nadać talię osy. Dzięki takiej ilości zalet, nie sposób przejść obojętnie w sklepach bieliźnianych obok takich cudów.

Gorset na co dzień i od święta

Gorsety kojarzą się z czymś ekskluzywnym i nic bardziej mylnego. Jednakże można je obecnie nosić na co dzień – do wyboru są tutaj warianty gładkie i mniej zdobne. Z kolei na specjalne okazje, uroczystości, ślub – można postawić na koronki i hafty, które to będą podkreśleniem tego jakże istotnego wydarzenia. Do pełni zadowolenia warto wytypować konkretny materiał, którym jest najczęściej poliester w połączeniu z elastanem. Tym, co zwraca na siebie szczególną uwagę jest rodzaj zapięcia: może to być zatrzask, wiązanie, guziczki. Mając do dyspozycji tak szeroki asortyment każda z nas wyszuka ten jeden, jedyny gorset bielizna, który sprawdzi się tam, gdzie chcemy go założyć. Charakterystyczne jest tu także usztywnienie w postaci fiszbin, więc jeśli będziemy kupować gorset, to warto wcześniej takowy przymierzyć, by nic nigdzie nie uwierało i nie uciskało.

Dowolność w kolorach

Barwa, w jakiej najczęściej znajdziemy gorsety to: czerń, biel, czerwień. Istnieją także nietypowe połączenia, m.in. fioletu, bordo, różu, pomarańczy czy zieleni, które mogą świadczyć o bardzo oryginalnych upodobaniach. Wzorów jest także całe mnóstwo, wobec czego każda wielbicielka gorsetów wynajdzie to, co się spodoba i będzie mogło zostać noszone z całą przyjemnością. Czy to zatem czeka wieczorna randka, a może po prostu lubimy nosić szykowną bieliznę na co dzień – gorset sprawdzi się w swoim zadaniu perfekcyjnie.