Menu

Dlaczego kobieta powinna mieć peniuar w swojej garderobie?

13 października 2019 - Bielizna
Dlaczego kobieta powinna mieć peniuar w swojej garderobie?

Każda przedstawicielka płci pięknej powinna posiadać w swojej szerokiej garderobie peniuar w liczbie dwóch sztuk, zarówno na chłodniejsze, jak i cieplejsze miesiące.

Peniuar świetnie otula nagie ciało

Praktycznie każdej kobiecie przytrafia się sytuacja, gdy wychodzi spod prysznica, a następnie przez ponad pół godziny analizuje jaki strój wybrać. Rekomendowane jest zatem włożyć wtedy jego niż t-shirt lub niewygodny ręcznik.

Dodaje kobiecie urody

Przedstawicielki płci pięknej często nie wiedzą, że w peniuarze zdecydowanie najlepiej nakłada się maseczkę, goli nogi czy myje zęby. Nie tylko łatwo założyć, ale również zdjąć ten element kobiecej garderoby. Przedstawicielka płci pięknej nie musi się przejmować w przypadku, gdy peniuar zostanie pobrudzony, ponieważ nie będzie w nim wychodziła z domu.

Jest w stanie ogrzać kobietę zimą

Praktycznie każda kobieta lubi w chłodne, długie wieczory lub niedzielne poranki poruszać się pod domu w piżamie. Bardzo ciepły peniuar jest zatem świetnym rozwiązaniem, by założyć coś na siebie i jednocześnie niezwykle atrakcyjnie wyglądać.

Peniuar rozgrzewa wyobraźnię

Panowie jak wiadomo uwielbiają oglądać swoje partnerki w koronkowej bieliźnie, a także pasie do pończoch na wyższych obcasach. Niestety na co dzień jest to dla przedstawicielek płci pięknej nie tylko nie praktyczne, ale również niewygodne. Niezwykle delikatny i zmysłowy peniuar jest jednak w stanie być doskonałym kompromisem między kobiecą wygodą, a fantazjami mężczyzn. W zależności od modelu można bowiem zdecydować się na peniuar, który delikatnie podkreśli figurę kobiety, będzie eksponować jej biust czy nogi, a także miejscami prześwitywać, co dodatkowo podkręci wyobraźnię mężczyzny. Warto wiedzieć, że w seksownym peniuarze intymne chwile będą nie tylko bliższe, ale również zdecydowanie bardziej realne.