Menu

Kamizelki damskie, czyli nieoczywisty dodatek

9 października 2019 - Akcesoria
Kamizelki damskie, czyli nieoczywisty dodatek

Wiele outfitów jesiennych zawiera kamizelki. Nic w tym dziwnego. Są one wyjątkowo wygodne i równocześnie wyglądają świetnie. Z czym je łączyć? Jak je nosić by wyglądać świetnie?

Do spodni

Kamizelki damskie to idealny duet ze spodniami. Szczególnie dobrze będą wyglądały z wąskimi spodniami typu rurki lub chinosy. Kamizelki powinny być noszone do butów na wysokim obcasie. Dzięki temu wydłuża się i wysmukla całą sylwetkę.

Jako narzutka

kamizelki damskie

Cienkie i delikatne kamizelki damskie można nosić jako narzutkę na zwykłą bluzkę. Są one dodatkową warstwą, która może zapewnić ciepło w newralgicznych punktach ciała. Jako narzutki dobrze jest wybierać kamizelki w delikatnych odcieniach – beżowym, karmelowym, białym. Im bardziej ażurowa jest jej struktura tym lepiej. Taka kamizelka ma być ozdobą stylizacji, ale nie powinna jej całkowicie zdominować.

Dzieci kwiaty

Kamizelki można też łączyć ze spodniami typu dzwony. Są to stylizacje, które nawiązują do kostiumów hippisów. Kamizelki wykorzystywane w takich lookach mogą mieć odważne kolory – ognisto pomarańczowy, trawiasto zielonym albo intensywnie błękitnym. Śmiało można łączyć je z koszulami w fantastycznych kolorach dobranych na zasadzie kontrastu. Fioletowa koszula i pomarańczowa kamizelka? Dla dziecka kwiatu będzie to świetne połączenie. Trzeba tylko pamiętać o tym, by całość uzupełnić o buty na koturnie albo na wysokim słupku. Oczywiście – im wyższy, tym lepszy. Fajne produkty znajdziesz tutaj.