Menu

Jak skompletować stylizację do pracy w biurze?

23 kwietnia 2020 - Akcesoria
Jak skompletować stylizację do pracy w biurze?

Niektóre firmy oczekują od swoich pracowników konkretnego ubioru, natomiast są i takie, które kompletnie nie przywiązują wagi do dress code’u. W tym artykule omówimy sobie jednak stylizację damską, która w większości firm sprawdzi się jako ta odpowiednia do biura.

Po pierwsze odpowiednia bluzka

koszula damska

Kompletując stylizację do biura, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na bluzkę. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem okażą się koszule damskie tanie. W związku z tym jak dużą popularnością się cieszą, z całą pewnością w łatwy sposób uda się znaleźć tą, która najlepiej będzie spełniała oczekiwania danej kobiety. Koszule damskie mogą prezentować się w klasycznej odsłonie jak i tej bardziej nowoczesnej. W przypadku biura najlepiej sprawdzą się jednak ponadczasowe, modne koszule damskie o prostym fasonie i stonowanym kolorze.

Po drugie spodnie lub spódnica

W stylizacji biurowej dobrym rozwiązaniem będą zarówno spodnie jak i spódnica. Jeżeli przyjmiemy styl casualowy, to mogą być to np. dżinsy. Oczywiście świetną opcją okażą się również eleganckie spodnie materiałowe czy elegancka spódnica. W przypadku tej ostatniej należy pamiętać o tym, aby miała ona odpowiednią długość Zbyt krótka spódnica może nie być dobrze widziana.

Po trzecie obuwie

Istotną rolę w służbowym outficie odgrywa również obuwie. Mogą być to buty na obcasie, najlepiej klasyczne szpilki, a w przypadku pań, które za nimi nie przepadają – klasyczne baleriny.