Menu

Spodenki jeansowe męskie

2 kwietnia 2019 - odzież
Spodenki jeansowe męskie

Spodenki jeansowe tutaj nadają się do wielu różnych stylizacji oraz kreacji. Każdy rodzaj jeansów do innej stylizacji i do innego rodzaju ubioru z powodu swoich zalet oraz zasad, które dotyczą odpowiedniego oraz dobrego ubioru. Jak je nosić? Na co zwracać uwagę dobierając odpowiednie jeansu do naszego stroju lub odpowiedni strój do naszych jeansów? To wszystko postaramy się przedstawić w poniższych kilku akapitach.

CASUALOWE KREACJE

spodenki jeansowe

Tu panuje bardzo duża dowolność i można sobie pozwolić na bardzo dużo. Jasne, poprzecierane lub cieniowane jeansy idealnie sprawdzą się w luźnych kreacjach na co dzień, które wymagają od nas praktyczności oraz praktyczności, połączonej z satysfakcjonującym wyglądem. Nie zbyt eleganckim, ale ładnym oraz schludnym. Szczupli mężczyźni powinni wybierać jeansy typu slim lub nawet skinny, natomiast szerocy lub nieco szersi lepiej prezentują się w szerszych fasonach, które nie opinają tak bardzo naszej sylwetki.

SMART CASUALOWE KREACJE

Są to kreacje, które polegają na połączeniu elegancji, którą nadaje kreacji marynarka oraz jeansów, która dodaje luzu oraz praktyczności w naszym stylu. Marynarka powinna należeć do grupy marynarek sportowych, bez podszewki, z nakładami kieszeniami oraz powinna być wykonana z grubej, matowej tkaniny. Do takiej kreacji pasują tylko i wyłącznie jeansy klasyczne. Najlepiej z prostą nogawką, lekko dopasowane, na pewno nie skinny, w odcieniach granatu albo ewentualnie niebieskiego, ale dość ciemnego niebieskiego. Idealnym dodatkiem do takiej stylizacji będzie odpowiednio dobrany pasek.