Menu

Młodzieżowy streetwear – marka PROSTO

10 lipca 2019 - odzież
Młodzieżowy streetwear – marka PROSTO

Nie ma na świecie takich samych ludzi. Każdy z nas ma inne upodobania, zainteresowania i preferencje, które decydują o dokonywanych wyborach. Mimo tych różnic ludzie należą do różnych grup, które odznaczają się na przykład, takim samym ubiorem. Najczęściej spotykanym środowiskiem, w którym tworzą się grupy, jest środowisko młodzieżowe. Młodzież ma silną potrzebę należności do wybranej społeczności. Głównym czynnikiem, który determinuje przynależność do danej grupy jest styl ubioru.

Ubrania w stylu hip-hop

Widząc człowieka po raz pierwszy, często jesteśmy w stanie ocenić jakiej muzyki słucha. Najczęściej spotykanym stylem ubioru jest styl hip-hopowy. Wiąże się to z muzyką, która już od wielu lat króluje w różnych grupach wiekowych. Hip-hop wyłania się nam jako źródło alternatywnego kształtowania tożsamości. W Polsce, szczególnie modne stały się koszulki PROSTO. Każdy miłośnik ulicznego stylu, jako priorytet postawił sobie kupno koszulki tej firmy. Dzięki, temu zwolennicy tego stylu mogą się rozpoznać na ulicy, co ułatwia zawiązywanie nowych znajomości. Założycielem marki jest warszawski raper Sokół znany z Zip Składu, WWO, czy duetu Sokół/Pono oraz współpracy z Marysią Starostą. Idol polskiej młodzieży dodatkowo zachęca do zakupu produktów tej firmy.

Podsumowując, każdy człowiek ma potrzebę wyrażania siebie, dzięki szerokiemu wyborowi znany marek odzieży takich jak koszulki Prosto. ma możliwość zrobić to poprzez ubiór.