Zbieraj punkty na 7 sposobów i zamień je na produkty w naszym sklepie.

Rejestracja w sklepie200 punktów
Zapisanie się na newsletter100 punktów
Dodawanie komantarzy na stronie20 punktów
Dodawanie swoich zdjęć200 punktów / zdjęcie (max. 5 zdjęć na model)
Historia SEO do zdjęć na 1000 znaków 500 punktów
Stylizacja na popularnym blogu500 punktów / 1M odwiedzin na blogu
Program lojalnościowy5% wartości zamówienia


 

 

 

 

Uwaga! Wartość 1 punktu wynosi 1 grosz, czyli 100 punktów to 1 złoty.

Rejestracja przez Facebooka

Zarejestruj się w naszym sklepie tradycyjnie lub poprzez Facebooka, a otrzymasz 200 punktów, które można wymienić na bon rabatowy w naszym sklepie.

Zapisanie się na newsletter

Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter informacyjny, aby otrzymać jednorazową premię w wysokości 100 punktów, która może zostać zamieniona na kupon rabatowy. Wspomniany newsletter informuje o rozdaniach i konkursach organizowanych przez naszą firmę, a także o nowościach w naszym sklepie oraz nowych, interesujących stylizacjach naszych sukienek w polskiej blogosferze.

Dodawanie komentarzy na stronie

Dodawaj swoje komentarz pod sukienkami, aby otrzymać 20 punktów za każdy z nich. Codziennie można wystawić nawet 10 opinii i zdobyć 200 punktów!

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy nie związanych z tematem, będących spamem lub opinii uznawanych powszechnie za wulgarne.

Kliknij tutaj, żeby przejść do swoich punktów za dodane komentarze »

Dodawanie swoich zdjęć

Jeśli posiadasz zakupioną u nas sukienkę zgarnij 200 punktów za każde zaakceptowane do użycia zdjęcie, którym zdecydujesz się podzielić z naszymi klientami. Możesz przysłać do 10 najlepszych fotek na każdy zakupiony model. My wybierzemy 2-5 zdjęć, które spełnią podstawowe kryteria przedstawienia produktu. Prosimy o wstawianie zdjęć dobrych jakościowo, tak aby pokazywały produkt w całości z uwzględnieniem najbardziej charakterystycznych elementów.

Uwaga! Podwójne punkty za sety 2-5 zdjęć bardzo dobrej jakości, w których znajdzie się kilka ujęć sukienki, w tym cała postać z przodu i z tyłu, bliższy plan z przodu i z tyłu oraz zbliżenie na ewentualne detale. To dodatkowe 200 punktów za każdą zaakceptowaną fotkę. W tym przypadku sukienka musi zostać zaprezentowana w całości, nie być przykryta kurtką, płaszczem, czy zasłonięta włosami lub dużą torebką.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zdjęć rażąco słabych jakościowo lub przedstawiających produkty w sposób niechlujny niewidoczny.

Kliknij tutaj, żeby przejśc do swoich punktów za dodane zdjęcia »

Historia SEO do zdjęć na 1000 znaków

Masz lekkie pióro? Potrafisz wyczarować piękny tekst wzbogacony słowami kluczowymi? Podziel się swoim talentem z naszymi klientami, a możesz otrzymać za swoją pracę aż 500 punktów. Przyjmujemy tylko unikalne, dotychczas nigdzie nie publikowane teksty. Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości.

Stylizacja na popularnym blogu

Jesteś właścicielką popularnego bloga? Każda stylizacja opublikowana na Twoim blogu otrzyma 250 punktów / każdy 1 milion dotychczasowych odwiedzin. Czyli jeśli Twój blog został odwiedzony do tej pory 2,5 miliona razy, otrzymasz od nas 1000 punktów. Oczywiście aby otrzymać punkty musisz najpierw poinformować nas o tym fakcie.

Program lojalnościowy

Za każdy zakup w naszym sklepie otrzymasz punkty, które są odpowiednikiem 5% wartości zamówienia.

Kliknij tutaj, żeby przejść do swoich punktów lojalnościowych »